هدفت از اینکه در این رشته‌ها شرکت کردی، چه بود؟دوست دارم تلاش کنم و هدفم این است که یک فرد موفقی شوم.به نظرت مدرسه‌تان لذتبخش و شاد است؟راستش چندان شاد و لذتبخش نیست؛ آن هم فکر می‌کنم به خاطر کمبود امکانات مانند رنگ آمیزی در و دیوارهای کلاس،  بهداشت وضوخانه و کمبود وسایل ورزشی.

از اینکه به مدرسه می‌روی، چه احساسی داری؟ اگر به تو بگویند که می‌توانی مدرسه نروی و در خانه بمانی، قبول می‌کنی؟

از اینکه مدرسه می‌روم احساس خوبی دارم زیرا در مدرسه چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و علم و دانشم بالاتر می‌رود و دوستان جدیدی پیدا می‌کنم اما دوست ندارم در خانه بمانم چون از لحاظ علمی بی‌سواد می‌شوم.

به نظرت مدرسه‌ات چه چیزی کم دارد که مدرسه خوبی باشد؟

کلاس‌های هوشمند، فضای سبز در حیاط مدرسه، وسایل گرمایشی و سرمایشی؛ راستش زمستان‌ها خیلی سرد می‌شود البته شوفاژ داریم اما گاهی وقت‌ها خراب می‌شود.

ویژگی‌های یک مدرسه خوب چیست؟

روش‌های آموزشی با توجه به سن دانش‌آموزان، فضای کلاس و مناسب بودن میز و نیمکت، برگزاری مراسم شاد در زنگ تفریح، درست کردن فضای سبز در حیاط مدرسه.

اگر مدیر مدرسه‌تان بودی، چکار می‌کردی که بچه‌ها مدرسه‌شان را دوست داشته باشند؟

مهربان و دلسوز بودم و همیشه لبخند می‌زدم؛ دانش‌آموزان را به درس خواندن تشویق می‌کردم.

نظرت درباره اردو چیست؟ تا حالا اردو رفتی؟

بله، باغ وحش رفتم؛ در باغ وحش در مورد زندگی حیوانات و اینکه چه غذاهایی را می‌خورند و چه فایده‌هایی دارند، کلی مطلب یاد گرفتیم.

به نظرت یک اردوی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک اردوی خوب باید لذتبخش و شاد باشد؛ اردوها باید آموزنده باشند و اردو برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز باشد.

پیشنهادت به وزیر جدید آموزش و پرورش برای بهتر شدن فضای مدرسه چیست؟کلاس‌ها را هوشمند کنند. فضای سبز در حیاط مدرسه ایجاد کند؛ به نظرم مدرسه‌ها به فضای سبز نیاز دارند و همچنین همه کلاس‌های درس هوشمند شوند.

حرف آخرت

دوست دارم همچنان به قرآن ادامه دهم و در مسابقات بالاتر شرکت کنم و ارتقا پیدا کنم.

از معلم، مادربزرگ ومادرم و معلم پرورشی‌ام در این رشته‌ها کمک کردند، تشکر می‌کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

کنکور سراسری 97 دانلود آهنگ ترکی پوریا کانتین بین الملل مشاور املاک AGB موزیک جدید ایرانی کتابخانه عمومی مشارکتی گنجینه نور مدرسه ما لیدی بلاگ Online Maktab